Omschrijving
Deze bijzondere vrijstaande woning van een uniek ontwerp, staat op een prachtig plekje in Sint Jansteen. De vrije ligging met de mooi aangelegde tuin rondom zorgt voor rust en ontspanning.
De woning is netjes afgewerkt. Boven bevinden zich 3 slaapkamers waarvan 1 met inloopkast. Bovendien is er een extra ruimte met berging. Door de vele raampartijen is het een aangename lichte woning waar u zich gelijk thuis zult voelen.
Maakt u snel een afspraak met ons kantoor om deze woning te bekijken
Indeling
Begane grond
Ruime hal met hangtoilet en fonteintje, meterkast (11 groepen en aardlek) en trapopgang naar de eerste verdieping. Gezellige woonkamer met grote schuifpui die toegang biedt tot de tuin. De vele ramen maken de kamer lekker licht en de houtkachel zorgt voor de warmte en sfeer op dagen dat de zon zich wat minder laat zien. Aan de woonkamer bevindt zich nog een kantoor die eventueel later als extra slaapkamer of speelkamer te gebruiken is.
De keuken is opgesteld in een L-opstelling en heeft een 5 pits gasfornuis, afzuigkap, oven, inbouw magnetron, vaatwasmachine, koelkast en een dubbele spoelbak.
Via de keuken is er toegang tot de tuin en is er een doorgang naar de bijkeuken. De bijkeuken is voorzien van een extra keukenblokje met dubbele spoelbak en hier bevindt zich de aansluiting voor de wasmachine en droger. Ook hier is de tuin toegankelijk via de buitendeur.
De aangrenzende garage met loopdeur is bereikbaar vanaf de straatkant en bijkeuken. Hier hangt ook de CV ketel (Nefit, Ecomline HR ’99).
De gehele begane grond is voorzien van een grenen vloer.
Eerste verdieping
Via de ruime overloop is de slaapkamer met inbouwkast te bereiken. Een mooie ruime kamer met weids uitzicht over de polders en toegang tot het dakterras. Via de slaapkamer is de badkamer bereikbaar. De ruime badkamer heeft een dubbele wastafel, whirlpool, douche en vrijhangend toilet. Vanuit het bad kunt u ook genieten van het landelijke uitzicht. De Finse sauna met elektrische kachel geeft een extra gevoel van wellness en luxe.
De badkamer is ook via de overloop bereikbaar. Op de verdieping zijn nog 2 extra slaapkamers en een berging. In deze berging staat een extra spoelbak met watervoorziening. Deze kamer heeft vroeger dienst gedaan als Doka en kan direct in ere hersteld worden.
Buiten
De mooi aangelegde tuin ligt rondom de woning. De overkapping uit 2013 is voorzien van elektra en biedt bescherming tegen de elementen. Met zicht op de vijver is dit een heerlijke plek.
Naast de woning is een extra grote parking aangelegd waar zelfs een camper kan staan op eigen grond.
Bijzonderheden
– Deze woning heeft voorlopig energielabel B
kenmerken
Bouwvorm
- Bestaande bouw
Woonoppervlakte
- 161 m2
Aantal kamers
- 5
Soort
- Vrijstaande woning
Perceel oppervlakte
- 710 m2
Aantal slaapkamers
- 4
Bouwjaar
- 1999
Inhoud
- 620 m3