Omschrijving
Introductie
De Fransen noemen het la Joie de Vivre, wij Nederlanders hebben het over levensvreugde en dat is precies wat het gevoel is in deze sfeervolle vrijgelegen woning aan het water nabij het natuurgebied de Vogel tussen Hengstdijk en Vogelwaarde.
De woning heeft 2 slaapkamers maar doordat de bergzolder zeer ruim is kunnen hier makkelijk extra slaapplaatsen gecreëerd worden. De gezellige woonkamer met vide en houtkachel staat in open verbinding met de keuken. En waar je je ook bevindt in de woning, je hebt altijd prachtig uitzicht over de tuin en de aangrenzende akkers. Met onder andere een eigen verwarmd zwembad, jeu des boulesbaan, aanlegsteiger, dubbele carport, extra hoge carport voor een camper en gezellig overdekt terras leeft u hier als een god(in) in Oost Zeeuws-Vlaanderen.
Maakt u snel een afspraak voor een bezichtiging.
Indeling
Begane grond
Entree via openslaande tuindeuren in de ruime keuken welke is opgesteld in een rechte opstelling. De keuken is voorzien van 5 pits gasfornuis en ruime oven, vaatwasser, inbouw combi magnetron en apart keukenblok met kastruimte en zitgedeelte. De aangrenzende woonkamer heeft openslaande tuindeuren naar het terras. De inbouw houtkachel biedt extra sfeer en warmte op de koudere dagen. Via een vaste trap in de woonkamer is de ruime vide bereikbaar. Ideaal voor een werk- of gameplek. Via een kleine tussenhal is het toilet bereikbaar.
De plavuizen vloer in de keuken en woonkamer is geheel doorgelegd.
Vanuit de keuken komt u in de aangrenzende hal die toegang biedt tot diverse ruimtes en de trap naar de 2e verdieping. De ruime badkamer met riante regendouche, dubbele spoelbak en toilet is de eerste ruimte die u betreedt vanuit de hal. De eerste slaapkamer is ruim en kijkt uit over de oprit van de woning en is volledig te verduisteren met luiken die aan de buitenzijde van de woning hangen. In deze slaapkamer bevindt zich tevens de meterkast (12 gr). De vloer in de hal en de voorste slaapkamer zijn afgewerkt met een isolerende pvc vloer.
Aan de andere zijde komt u via een kleinere kamer, waar de aansluiting zit voor de wasmachine en droger, in de zeer riante master bedroom. De slaapkamer kijkt volledig uit over de tuin en is ook via de openslaande tuindeuren toegankelijk. In de slaapkamer staat ook de elektrische sauna.
De uitbouw is voorzien van vloer en dakisolatie.
Nagenoeg alle deuren en opengaande ramen zijn voorzien van plissé hordeuren of rolhorren.
Eerste verdieping
Via de vaste trap is de zeer ruime zolder bereikbaar. Hier kunnen gemakkelijk extra slaapplaatsen gecreëerd worden.
Buiten
De fraaie ruime tuin heeft diverse terrassen en zitjes. De diverse schuren bieden voldoende opslagplaats. In de bergschuur grenzend aan het huis hangt de Nefit Ecomline HR combiketel (‘98). Vanaf het terras is het verwarmde zwembad bereikbaar met zonneterras. Verder in de tuin ligt de jeu des boulesbaan en aan het water bevindt zich de aanlegsteiger. Met de boot de prachtige polders en kreken verkennen behoort zeker tot de mogelijkheden.
Bijzonderheden
– Spouwmuren zijn in 2014 geïsoleerd met HR++ grafiet parels
– Op het dak liggen 15 zonnepanelen LG 255 met een capaciteit van 3.825 Kwp.
kenmerken
Bouwvorm
- Bestaande bouw
Woonoppervlakte
- 160 m2
Aantal kamers
- 3
Soort
- Vrijstaande woning
Perceel oppervlakte
- 2.160 m2
Aantal slaapkamers
- 2
Bouwjaar
- 1900
Inhoud
- 525 m3